Yhteystiedot

Käynti- ja Postiosoite:

Nosturi / ELMU ry
Telakkakatu 8
FIN-00150 Helsinki

Y-tunnus: 0276077-5

 

ELMU ry:n TOIMISTO
Auki arkisin noin klo 10:00 - 17:00
Nosturin pääovista sisään, aulan perältä rappuset ylös ja heti oikealle.

 

OVIPUHELIN
p. +358 50 35 888 60
Vastaa n. 1/2 tuntia ennen ovien aukaisua lippukyselyihin illan loppuun asti.

 

LÖYTÖTAVARATIEDUSTELUT

loytotavarat@elmu.fi

 

KULKUYHTEYDET

Lähelle pääsee raitiovaunuilla 1, 6, 6T ja 9, bussilla 20, eikä Kampistakaan kävele kuin 10 minuuttia.
Tsekkaa tarkemmat ohjeet: www.reittiopas.fi

Director of Nosturi

Tapio Hopponen

p.

mob. +358 50 344 52 45

hopponen@elmu.fi

Program manager

Oskari Vaittinen

p.

mob. +358503304444

oskari@elmu.fi

Producer

Veera Valtonen

p.

mob. +358 503445130

veera@elmu.fi

Hall Manager

Jukkis Lappalainen

p.

mob. +358 50 3535877

jukkis@elmu.fi

Production Apprentice

Jenna Niemi

p.

mob. +358 50 570 8897

jenna@elmu.fi

Janitor (klo 8:30-15:00)

Jouni Karjalainen

p.

mob. +358 505608340

jouni@elmu.fi

NON-MILITARY SERVANT

Onni Tolonen

p.

mob. +358405244829

onni@elmu.fi